Один з основних напрямків роботи нашого виробництва -  це дизайн та пошиття професійного одягу для медпрацівників та студентів медичних ВУЗів. Традиційно одягом для лікарів вважається білий халат. Наряду з цим, наш асортимент включає моделі  різної кольорової  гами – зручні та стильні  халати, костюми, шапочки и т.п., - який здатний задовольнити запити як досвідчених лікарів, так і сучасні побажання молодих спеціалістів.

Якщо Ви вирішили створити або поновити свій корпоративний стиль, то звернулись за адресою. Ми допоможемо створити саме той імідж, який Ви побажаєте. Сорочки, костюми, краватки, шарфики – це ті атрибути корпоративного стилю, які ми комплексно розробимо для Вашої компанії. Ваші ідеї и наш професіоналізм створять індивідуальний, неповторимий стиль для співробітників Вашої компанії.

ТМ « Майстерні кравці» пропонує послуги по пошиттю та розробці спеціалізованого робочого одягу в будь-яких об’ємах. Для вас наші кваліфіковані спеціалісти втілять в життя замовлення будь-якої складності. У нас ви можете замовити нанесення фірмової символіки на робочий спецодяг. Ми гарантуємо високу якість  матеріалів які використовуємо в роботі, оригінальність і зручність  продукції , що ми виробляємо. Творчість та якість  - це два основних принципи , яких ми притримуємось в нашій роботі.

Також ми допоможемо створити індивідуальний образ уніформи для працівників вашого ресторану. Офіціант – це обличчя закладу, тому їх зовнішній вигляд повинен бути презентабельним, статусним і в той же час стильним. Ми повністю – від дизайну до пошиття готової продукції – реалізуємо ваші ідеї! Ну і звичайно, не можна забувати про працівників кухні. Зручність та комфортність їх одягу – запорука  творчої  продуктивної  роботи.

Ми гарантуємо Вам високу якість матеріалів, які ми використовуємо,  оригінальність та зручність нашої продукції. Окрім того, у нас Ви можете замовити нанесення фірмової символіки. Ми моделюємо спецодяг в залежності від специфіка бізнесу наших клієнтів. Творчість та якість це два основних принципи, якими ми керуємось у нашій роботі.

Ще один сегмент швейного виробництва – іграшки. Це універсальний подарунок і для самих маленьких, і для дорослих. Як сувенірна продукція вони можуть бути різноманітних видів і призначення: плюшеві фігурки тваринок, ляльки, мішечки для цукерок, дорожні подушки, символ Вашої компанії в орендованому одязі і багато іншого. Іграшка – це завжди гарний настрій!

Також наша компанія пропонує послуги по пошиттю постільної білизни, різноманітних сумок, косметичок, мішечків, індивідуальної упаковки для ваших подарунків.

Будь-який вибраний Вами продукт ми можемо забрендувати декількома способами. Вишивка, шовкодрук, термоперенос, термотрансфер  та сублімація – такий спектр видів нанесення дає можливість нанести логотип або картинку будь-якої  складності на різноманітну продукцію, на всі види тканини.
Задовольнити Ваші запити по орендуванню -  для нас не проблема! Сумки пляжні с повно кольоровим малюнком, шарфики, парео, вишиванки хрестиком та гладдю, робочий та медцинський одяг  з логотипом Вашої компанії – це лиш маленька частина наших можливостей нанесення)